Kalvarijos sav.
Pamokų laikas

1.   8.30  -   9.15

2.   9.25  -  10.10

3. 10.20  -  11.05

4. 11.25  -  12.10

5. 12.30  -  13.15

6. 13.25  -  14.10

7. 14.15  -  15.00

El. dienynas
El. dienynas
Steigėjas
Steigėjas
Apklausos

Kaip vertinate mūsų paslaugas?

Apklausos rezultatai

Kraunasi ... Kraunasi ...
Draugaukime
“Mokyklų aprūpinimas gamtos ir technologijų mokslų priemonėmis“
“Mokyklų aprūpinimas gamtos ir technologijų mokslų priemonėmis“

    Kiekvienas iš mūsų nori būti sveikas ir saugus. Tik žinodami saugaus elgesio taisykles gatvėje ir kelyje, mokėsime tinkamai elgtis įvairiose eismo situacijose.

    Rugsėjo 29 d. mokykloje svečiavosi Kalvarijos Policijos bendruomenės pareigūnė Lina Kalinauskienė. Ji pravedė netradicinę žmogaus saugos pamoką penktos klasės mokiniams apie saugų elgesį važinėjantis dviračiais ir paspirtukais. Stebėdami vaizdinę medžiagą mokiniai pasikartojo saugaus elgesio taisykles gatvėje, aiškinosi, kaip turi atrodyti tvarkingas dviratis, paspirtukas ir jo vairuotojas, atsakinėjo į policijos pareigūnės pateiktus klausimus. Penktokai paminėjo Keliaujančiųjų ir vairuotojų dieną. Ši diena skirta visiems susimąstyti apie eismo saugumą. Ta proga, mokiniai rašė palinkėjimus vairuotojams, piešė kelio ženklus ir kūrybinius darbelius, dovanėles sudėjo į vokus ir išdalino žmonėms, kurie vairuoja automobilius.

    Dėkojame Policijos pareigūnei Linai Kalinauskienei už dovanėles vairuotojams ir atšvaitus mokiniams. Stengsimės būti sąmoningi, atsakingi bei tolerantiški eismo dalyviai.

Žmogaus saugos vyr. mokytoja Gerda Palšienė