Mokinių pasiekimai olimpiadose, sporto varžybose, parodose, viktorinose

Rudens kroso varžybose dalyvavo šeši mokiniai. 7 klasės mokinė Jonė Leonavičiūtė laimėjo I vietą, 7 klasės mokinys Povilas Bagdonas laimėjo II vietą, 10 klasės mokinys Aurimas Karpavičius laimėjo III vietą. Mokinius treniravo kūno kultūros mokytojas Nerijus Šidlauskas.

Kovo 15 d. Lietuvos mokinių liaudies dailės konkurso „Sidabro vainikėlis IX” vietiniame ture dalyvavo 6 klasės mokinė Gabija Linartaitė, 7 klasės mokinė Jonė Leonavičiūtė ir 8 klasės mokinė Brigita Marija Vasiliauskaitė. Į Sūduvos regioninį turą, vyksiantį Marijampolės kultūros centre, pateko Jonė Leonavičiūtė.

Kalvarijos savivaldybės mokinių technologijų olimpiadoje dalyvavo 7 klasės mokinė Jonė Leonavičiūtė, laimėjo III vietą (konstrukcinės medžiagos). Mokinę ruošė technologijų vyresnioji mokytoja Dalia Mandziukienė. 8 klasės mokinė Brigita Marija Vasiliauskaitė, laimėjo III vietą (tekstilė). Mokinę ruošė technologijų mokytoja Gerda Palšienė.