Kalvarijos sav.
Pamokų laikas

1.   8.30  -   9.15

2.   9.25  -  10.10

3. 10.20  -  11.05

4. 11.25  -  12.10

5. 12.30  -  13.15

6. 13.25  -  14.10

7. 14.15  -  15.00

El. dienynas
El. dienynas
Steigėjas
Steigėjas
Apklausos

Kaip vertinate mūsų paslaugas?

Apklausos rezultatai

Kraunasi ... Kraunasi ...
Draugaukime
“Mokyklų aprūpinimas gamtos ir technologijų mokslų priemonėmis“
“Mokyklų aprūpinimas gamtos ir technologijų mokslų priemonėmis“

    Kovo 9 d. 4–5 klasių mokiniai dalyvavo edukacijoje „Būk personažas“. Mokiniai tarsi burtų lazdele pamojus pavirto geriausių lietuvių literatūrinių pasakų veikėjais. Skaitydami ištrauką, imitavo konkretaus personažo balsą, judesius ir bandė kurti jo charakterį. Pažintis su pasakų personažu skatina perskaityti ir pačią knygą.

    Aplankę vaikų literatūros muziejų, keliavome į Vytauto Didžiojo karo muziejų. Klausėmės gido pasakojimo apie archeologinius radinius, šaunamuosius ginklus. Susipažinome su Lietuvos ir pasaulio karyba nuo seniausių laikų.

    Taip pat aplankėme ir Kauno pilį. Mokiniai dalyvavo edukacijoje „Lobis“. Užsiėmime susipažino su senaisiais LDK kunigaikščiais, išgirdo nepaprastų istorijų apie Kauną. Pasakojimuose buvo paslėptos užuominos, kurios padėjo surasti ir atrakinti lobio skrynią.

    Mokiniai turėjo galimybę patirti daugybė teigiamų emocijų.

Mokytojos Aušra Adamavičienė ir Laura Drūtytė