Kalvarijos sav.
Pamokų laikas

1.   8.30  -   9.15

2.   9.25  -  10.10

3. 10.20  -  11.05

4. 11.15  -  12.00

5. 12.20  -  13.05

6. 13.25  -  14.10

7. 14.15  -  15.00

El. dienynas
El. dienynas
Steigėjas
Steigėjas
Apklausos

Kaip vertinate mūsų paslaugas?

Apklausos rezultatai

Kraunasi ... Kraunasi ...
Draugaukime
“Mokyklų aprūpinimas gamtos ir technologijų mokslų priemonėmis“
“Mokyklų aprūpinimas gamtos ir technologijų mokslų priemonėmis“

    Jau 20-ąjį kartą rugsėjo 26 d. minima Europos kalbų diena. Kalba – neatsiejama žmogaus gyvenimo dalis. Turbūt niekam nekyla abejonių, kad užsienio kalbų mokėjimas suteikia galimybę bendrauti ir bendradarbiauti, pažinti pasaulį, sėkmingiau realizuoti save profesinėje srityje. Kalbos atveria duris ten, kur mažiausiai tikiesi…

    Tradiciškai Europos kalbų diena buvo minima ir mūsų mokykloje. Rugsėjo 22 d. 7,8 ir 10 klasės mokiniai, kurie mokosi vokiečių kalbos, dalyvavo viktorinoje Rund um Deutschland“. Jiems buvo pateiktos įvairios užduotys: rašė pasisveikinimus ir atsisveikinimus, atsakinėjo į klausimus apie Vokietiją, keliavo po šios šalies miestus, atsakingai darbavosi vertėjų biure, domėjosi, kaip kalba skirtingų Europos šalių žmonės. Viktorinos pabaigoje visų dalyvių laukė saldūs prizai.

Vokiečių kalbos vyr. mokytoja Gerda Palšienė

  

 

       Rugsėjo 27-ąją dieną rusų kalbos pamokų metu buvo paminėta Europos kalbų diena. Vyko diskusija, kodėl privalu mokėti rusų kalbą, kur ji gali būti reikalinga ateityje. Mokiniai skaidrių pagalba susipažino su Rusijos tautiniais rūbais, suvenyrais, žymiais žmonėmis ir patiekalais. Įdėmiai išklausę, turėjo atsakyti į klausimus ir pasitikrinti savo išgirstas žinias. Mokykloje mokomės keturias kalbas, tad turėjome užduotį, atpažinti žodžius įvairiomis kalbomis, palyginti, kurių kalbų žodžiai yra labai panašūs, kuo skiriasi jų reikšmė ir tarimas. Bendrai aptarę pamokų veiklą, galime teigti, kad kalbų mokėjimas praturtina žmonių gyvenimą, atveria naujas duris ir suteikia naujų asmeninio ir profesinio tobulėjimo galimybių.

Rusų kalbos vyr. mokytoja Inga Juodišienė

 

 

 

    Rugsėjo 26-oji – Europos kalbų diena. Jau tradicija tapo mokykloje šią dieną didesnį dėmesį skirti kalboms. Šia diena siekiama parodyti, kokia įvairiakalbė yra Europa ir kaip svarbu mokytis kalbų.

Rugsėjo 27 d. anglų kalbos pamokų metu mokiniai atliko įvairias užduotis, gamino valstybių vėliavas.

Anglų kabos vyr. mokytoja Danguolė Amboltienė