Kalvarijos sav.
Pamokų laikas

1.   8.30  -   9.15

2.   9.25  -  10.10

3. 10.20  -  11.05

4. 11.25  -  12.10

5. 12.30  -  13.15

6. 13.25  -  14.10

7. 14.15  -  15.00

El. dienynas
El. dienynas
Steigėjas
Steigėjas
Apklausos

Kaip vertinate mūsų paslaugas?

Apklausos rezultatai

Kraunasi ... Kraunasi ...
Draugaukime
“Mokyklų aprūpinimas gamtos ir technologijų mokslų priemonėmis“
“Mokyklų aprūpinimas gamtos ir technologijų mokslų priemonėmis“

    Lapkričio 17 d. 5 klasės mokiniams vyko integruota žmogaus saugos ir technologijų pamoka, kurią vedė žmogaus saugos ir technologijų vyr. mokytoja Gerda Palšienė. Pamoką stebėjo ir kolegės. Šios pamokos tikslas – atskleisti žmogaus saugos ir technologijų pamokų integravimo galimybes ugdant mokinių bendravimą, bendradarbiavimą ir kūrybiškumą. Pamokoje ypatingas dėmesys buvo skiriamas eismo dalyvių saugumui. Mokiniai sužinojo įdomių faktų apie atšvaitų atsiradimą, segėjimą ir paskirtį. Atšvaitai – saugumo priemonė, kurios veikimo principas grįstas šviesos atspindžiu. Ši priemonė užtikrina kūnų matomumą prieblandoje bei tamsiuoju paros metu saugo nuo nelaimių.

    Apibendrinę teorinę medžiagą, mokiniai dirbo grupelėsė, kūrė įvairių figūrų atšvaitus ir nuolat pabrėžė, kad atšvaitai turi būti ne kuprinėje, o segami dešinėje pusėje prie drabužių, kad vairuotojams būtų matomi. Integruotos pamokos pabaigoje mokiniai savo darbą įsivertino „ŠVIESOFORO” metodu.

Mokytoja Gerda