Kalvarijos sav.
Pamokų laikas

1.   8.30  -   9.15

2.   9.25  -  10.10

3. 10.20  -  11.05

4. 11.25  -  12.10

5. 12.30  -  13.15

6. 13.25  -  14.10

7. 14.15  -  15.00

El. dienynas
El. dienynas
Steigėjas
Steigėjas
Apklausos

Kaip vertinate mūsų paslaugas?

Apklausos rezultatai

Kraunasi ... Kraunasi ...
Draugaukime
“Mokyklų aprūpinimas gamtos ir technologijų mokslų priemonėmis“
“Mokyklų aprūpinimas gamtos ir technologijų mokslų priemonėmis“

    Paskutinę dieną prieš Šv. Kalėdų atostogas mažieji nykštukai, elfai, sniego seniai – besmegeniai, didieji nykštukai, Kalėdų senelio elniai ir snieguolės vaikai susirinko į nuotaikingą kalėdinį proto mūšį. Mediniame, eglių šakomis kvepiančiame namelyje 5-10 klasių mokiniai rungėsi tarpusavyje. Pristatę savo komandas, mokiniai dalyvavo įvairiose rungtyse: atsakinėjo į klausimus apie Šv. Kalėdas, žaidė žaidimą „Gaudyk snaiges“, klausydami dainų, turėjo pasakyti dainų pavadinimus, dalyvavo žaidime „Taip ar Ne“, kūrė modelį – sniego senį, spėliojo, kas yra kalėdinėje kojinėje, žaidė linksmą žaidimą „Maža dovanėlė“ ir rašė palinkėjimus.

    Ne tik žėrinti eglutė, žybsinčios lemputės, įdomios ir linksmos užduotys, bet ir snaigių šokis lauke suteikė visiems viktorinos dalyviams daug teigiamų emocijų. Dovanos buvo įteiktos tiek prizinių vietų laimėtojams, tiek ir kitoms komandoms, nes Kalėdos – stebuklų metas.

10 klasės auklėtoja Gerda