Kalvarijos sav.
Pamokų laikas

1.   8.30  -   9.15

2.   9.25  -  10.10

3. 10.20  -  11.05

4. 11.25  -  12.10

5. 12.30  -  13.15

6. 13.25  -  14.10

7. 14.15  -  15.00

El. dienynas
El. dienynas
Steigėjas
Steigėjas
Apklausos

Kaip vertinate mūsų paslaugas?

Apklausos rezultatai

Kraunasi ... Kraunasi ...
Draugaukime
“Mokyklų aprūpinimas gamtos ir technologijų mokslų priemonėmis“
“Mokyklų aprūpinimas gamtos ir technologijų mokslų priemonėmis“

    Gruodžio 19 ir 23 dienomis visi pradinių klasių mokiniai kartu su savo mokytojomis nusprendė Kalėdų laukimą paversti kitokiu nei įprastai. Labai svarbu šventiniame laikotarpyje prisiminti tai, kas tikra, natūralu ir stebuklinga. Visi kartu šaltomis, snieguotomis, bet saulėtomis dienomis vykome į Kvietkinės kaimo sodybą. Čia mus pasitiko sodybos šeimininkai, su kuriais leidomės į žygį po mišką, nešėme vaišes žvėreliams, gėrėjomės apsnigtu, šalčio sukaustytu mišku, tyrinėjome sniege paliktus pėdsakus, aplankėme didžiausią ir gražiausią eglę, suradome pamestus briedžio ragus. Grįžę šildėmės prie židinio, gėrėme žolininkės karštą arbatą, vaišinomės blynais, pagardintais obuolių koše, gaminome žaisliuką eglutei papuošti. Susitikome su Kalėdų Seneliu, lankėmės jo rezidencijoje. Ak, kokio jie jaukumo! Visi laimingi, gavę dovanų, patyrę nuostabių akimirkų sugrįžome saugiai į namus. Dar ilgai prisiminsime šią nuostabią dieną.