Kalvarijos sav.
Pamokų laikas

1.   8.30  -   9.15

2.   9.25  -  10.10

3. 10.20  -  11.05

4. 11.25  -  12.10

5. 12.30  -  13.15

6. 13.25  -  14.10

7. 14.15  -  15.00

El. dienynas
El. dienynas
Steigėjas
Steigėjas
Apklausos

Kaip vertinate mūsų paslaugas?

Apklausos rezultatai

Kraunasi ... Kraunasi ...
Draugaukime
“Mokyklų aprūpinimas gamtos ir technologijų mokslų priemonėmis“
“Mokyklų aprūpinimas gamtos ir technologijų mokslų priemonėmis“

     Marijampolės priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos vyr. inspektorės Ilonos Barauskienės paraginti, mūsų mokyklos mokiniai dalyvavo Klaipėdos PGV organizuotame konkurse, skirtame tarptautinei Vaikų gynimo dienai paminėti. Konkurso dalyviai 4 klasės mokiniai (Emilija, Modestas, Raigardas, Nojus, Armandas, Kamilė), 5 klasės mokinės (Gabija, Austėja), 6 klasės mokinys (Dovydas), 7 klasės mokinės (Brigita Marija, Aistė), 8 klasės mokiniai (Paulius, Povilas) ir 10 klasės mokinė (Evelina T.) piešė piešinius, pasirinkdami vieną iš nurodytų temų. Jų piešiniuose atsispindėjo priešgaisrinė tematika: saugus elgesys gaisro metu, gaisrinė sauga aplinkoje.

     Konkurso rezultatus sužinosime birželio 1-ąją dieną. Su nekantrumu lauksime rezultatų ir visada prisiminsime, kad ugnis ne tik mūsų draugas, bet ir priešas.

 

Žmogaus saugos vyr. mokytoja Gerda, dailės mokytoja Dalia ir pradinių klasių vyr. mokytoja Skirma