Kalvarijos sav.
Pamokų laikas

1.   8.30  -   9.15

2.   9.25  -  10.10

3. 10.20  -  11.05

4. 11.25  -  12.10

5. 12.30  -  13.15

6. 13.25  -  14.10

7. 14.15  -  15.00

El. dienynas
El. dienynas
Steigėjas
Steigėjas
Apklausos

Kaip vertinate mūsų paslaugas?

Apklausos rezultatai

Kraunasi ... Kraunasi ...
Draugaukime
“Mokyklų aprūpinimas gamtos ir technologijų mokslų priemonėmis“
“Mokyklų aprūpinimas gamtos ir technologijų mokslų priemonėmis“

    Gruodžio 8 d. 8, 10 klasės mokiniams vyko netradicinė žmogaus saugos pamoka Marijampolės PGT. Kad artėjančios šventės teiktų džiugesį ir nekeltų pavojų, mokiniai buvo supažindinti su saugaus elgesio taisyklėmis masiniuose renginiuose. Inspektorė Ilona Barauskienė pabrėžė, kad vykstant į renginius arenose, būtina susipažinti su evakuacijos planais, išėjimais iš pastato. Draudžiama turėti įvairius aštrius daiktus dėl savo ir kitų saugumo.

    Nors ugnis teikia mums šilumą ir šviesą, tačiau kartais ji gali būti labai pražūtinga. Neatsakingas elgesys su ugnimi gali kelti pavojų žmonių sveikatai ir gyvybei. Inspektorė akcentavo, kad šventiniu laikotarpiu puošdami namus žmonės per mažai dėmesio skiria šventinių dekoracijų ir kalėdinių atributų saugumui. Todėl namai nukenčia nuo netvarkingų elektrinių vidaus ir lauko girliandų, petardų ir žvakių. Šv. Kalėdų eglutė namuose, degančios žvakės, nesaugus fejerverkų naudojimas taip pat gali tapti nelaimių priežastimi.

    Aptarę filmuotą medžiagą, susipažinę su pateikta informacija, mokiniai suprato, kad namai bus saugūs, jei elgsimės laikydamiesi taisyklių: išvykstant iš namų ir nakties metu išjungsime visus elektrinius papuošimus; atidžiai apžiūrėsime girliandas ir įvertinsime jų būklę; šaltųjų ugnelių ir fejerverkų nenaudosime be suaugusiųjų priežiūros; visada perskaitysime instrukciją ir laikysimės jos.

    Mokiniai taip pat turėjo galimybę susipažinti su ugniagesio gelbėtojo profesija, pasimatuoti batus ir aprangą, pabuvoti automobiliuose ir užduoti rūpimus klausimus mūsų gelbėtojams.

Žmogaus saugos vyr. mokytoja Gerda Palšienė