Kalvarijos sav.
Pamokų laikas

1.   8.30  -   9.15

2.   9.25  -  10.10

3. 10.20  -  11.05

4. 11.25  -  12.10

5. 12.30  -  13.15

6. 13.25  -  14.10

7. 14.15  -  15.00

El. dienynas
El. dienynas
Steigėjas
Steigėjas
Apklausos

Kaip vertinate mūsų paslaugas?

Apklausos rezultatai

Kraunasi ... Kraunasi ...
Draugaukime
“Mokyklų aprūpinimas gamtos ir technologijų mokslų priemonėmis“
“Mokyklų aprūpinimas gamtos ir technologijų mokslų priemonėmis“

    Paskutinis skambutis – kartojasi jis kas metai. Neišvengiamai ateina kaip pavasaris, žolė, triukšmas paukščių lizduose. Ateina kas metai, bet vis kitiems. Atėjo jis ir mūsų dešimtokams. Paskutinio skambučio aidas pakvietė mokinius į paskutinę pamoką su klasės auklėtoja. Tai jaudinanti akimirka ir mokiniams, ir auklėtojai.

    Salėje laukė tie, kurie šalia buvo ne vienerius metus: tėvai, mokytojai ir kiti mokiniai. Dešimtokus su švente sveikino Kalvarijos savivaldybės meras Nerijus Šidlauskas, Akmenynų seniūnijos seniūnė Danguolė Sinkevičienė. Taip pat mokinius sveikino ir didelės sėkmės linkėjo mokyklos direktorė Sonata Čibirkienė, pirmoji mokytoja Skirma Čiplienė,  tėvų atstovas ir gero skrydžio linkėjo devintokai su klasės auklėtoja.

    Išvykstantiems galima palinkėti sėkmės, neišsigąsti didesnių sunkumų ar apniukusio dangaus, audrų ir uraganų, kurie tebus raktas į šviesų ir gražų rytojų, kuris padėtų siekti didelių tikslų, keliauti ilgu ir sėkmingu keliu. Keliu, parvedančiu namo…

10 klasės auklėtoja Laura