Kalvarijos sav.
Pamokų laikas

1.   8.30  -   9.15

2.   9.25  -  10.10

3. 10.20  -  11.05

4. 11.25  -  12.10

5. 12.30  -  13.15

6. 13.25  -  14.10

7. 14.15  -  15.00

El. dienynas
El. dienynas
Steigėjas
Steigėjas
Apklausos

Kaip vertinate mūsų paslaugas?

Apklausos rezultatai

Kraunasi ... Kraunasi ...
Draugaukime
“Mokyklų aprūpinimas gamtos ir technologijų mokslų priemonėmis“
“Mokyklų aprūpinimas gamtos ir technologijų mokslų priemonėmis“

      Birželio 22-osios rytas – kitoks nei įprastai. Po lietaus nušvitusi saulė, mokinių šypsenos ir jaudulys, apkabinimai, gėlės… Skambučio aidas pakvietė dešimtos klasės mokinius į paskutinę pamoką su klasės auklėtoja. Tai svarbi ir jaudinanti akimirka tiek mokiniams, tiek auklėtojai. Pasidalinę prisiminimais ir svajonėmis, skubėjome į salę, kur laukė svečiai, mokytojai, tėvai.

  Mokytoja, atliekanti direktorės funkcijas, Janina Šačikauskienė pasveikino mokinius ir įteikė Pagrindinio išsilavinimo pažymėjimus bei padėkas. Dešimtokus sveikino ir sėkmingo skrydžio linkėjo Akmenynų seniūnijos seniūnė Danguolė Sinkevičienė. Pirmoji mokytoja Aušra Adamavičienė atsigręžė į mokinių pėdas, kurias vaikai paliko, kai žengė į pirmąją klasę. Mokytoja palinkėjo, kad buvę mokiniai siektų užsibrėžtų tikslų, kad būtų nuoširdūs ir užburtų draugiškumu šalia esančius. Mokiniai padovanoję po rožės žiedą, dėkojo savo vedliams už patirtį ir supratimą, už atsidavimą ir kantrybę. Buvo įteiktas netradicinis PADĖKOS TESTAMENTAS ir šimto lapų knyga. Šventės pabaigoje klasės auklėtoja pakvietė visus į mokyklos kiemą bendrai nuotraukai.

    Tikime, kad 58-osios laidos norai ir troškimai išsipildys. Neužsisklęsk, jaunas žmogau, visur ir visada būk atvira širdimi, tikėk ir pasitikėk savimi…

10 klasės auklėtoja Gerda