Kalvarijos sav.
Pamokų laikas

1.   8.30  -   9.15

2.   9.25  -  10.10

3. 10.20  -  11.05

4. 11.25  -  12.10

5. 12.30  -  13.15

6. 13.25  -  14.10

7. 14.15  -  15.00

El. dienynas
El. dienynas
Steigėjas
Steigėjas
Apklausos

Kaip vertinate mūsų paslaugas?

Apklausos rezultatai

Kraunasi ... Kraunasi ...
Draugaukime
“Mokyklų aprūpinimas gamtos ir technologijų mokslų priemonėmis“
“Mokyklų aprūpinimas gamtos ir technologijų mokslų priemonėmis“
    Gyvenimas yra kupinas stresinių situacijų – tai vyksta ne tik akademiniame gyvenime. Jei išmokysime vaikus į stresą žiūrėti kitokiu kampu, išmokti pasinaudoti juo ir iš jo mokytis – pasieksime geresnių rezultatų tiek akademinėje, tiek asmeninio gyvenimo srityse.
    Akmenynų pagrindinės mokyklos 5 klasės mokiniams vyko emocinės sveikatos stiprinimo užsiėmimai „Stresas ir jo įveikimo būdai“. Dirbdami komandomis, žaisdami judriuosius žaidimus „Boulingas mokykloje“, „Popierinės gniūžtės“, „Dingę šaukštai“, „Emocijos“, penktokai lavino socialines-emocines kompetencijas (atidaus klausymo, taisyklių ir susitarimų laikymąsi, bendro tikslo siekimo ir kt.). Socialinio ir emocinio ugdymo metu buvo kreipiamas dėmesys į pasitikėjimo savimi ir bendravimo įgūdžių stiprinimą.
Socialinė pedagogė Renata Bubinienė
5 klasės auklėtoja Janina Šačikauskienė