Kalvarijos sav.
Pamokų laikas

1.   8.30  -   9.15

2.   9.25  -  10.10

3. 10.20  -  11.05

4. 11.25  -  12.10

5. 12.30  -  13.15

6. 13.25  -  14.10

7. 14.15  -  15.00

El. dienynas
El. dienynas
Steigėjas
Steigėjas
Apklausos

Kaip vertinate mūsų paslaugas?

Apklausos rezultatai

Kraunasi ... Kraunasi ...
Draugaukime
“Mokyklų aprūpinimas gamtos ir technologijų mokslų priemonėmis“
“Mokyklų aprūpinimas gamtos ir technologijų mokslų priemonėmis“

    Vokiečių kalba dėl savo turtingo žodyno ir kultūrinės praeities vadinama mąstytojų ir rašytojų kalba, o dėl griežto skambesio – verslo ir dalykinių santykių kalba. Išmokus kalbėti vokiškai, atsiveria plačios karjeros galimybės.

    Spalio 17-21 dienomis po visą Lietuvą pasklido vokiečių kalbos dienų iniciatyva. Nors mūsų mokykloje yra tik keletas vokiečių kalbos besimokančių mokinių, tačiau kiekvienais metais prisijungiame prie šios iniciatyvos ir stengiamės į vokiečių kalbą pažvelgti kitaip. Iš pat ryto skambantys pasisveikinimai „Guten Morgen“, „Hallo“, įdomūs stalo žaidimai, vokiečių kalbos įgūdžius lavinančios užduotys, vokiškos dainelės, Vokietijos įžymių vietų koliažas, kryžiažodžių sprendimas suteikė 6, 8-9 klasių mokiniams teigiamų emocijų. Įvairių veiklų metu mokiniai lavino kūrybiškumo, bendravimo ir bendradarbiavimo įgūdžius. Integruotoje technologijų ir vokiečių kalbos pamokoje mokiniai kepė „WAFFELN” (vaflius), užrašė receptą vokiškai. Buvo įdomu, skanu ir saldu… O svarbiausia – vokiečių kalbos mokėmės netradiciškai.

Vokiečių kalbos vyr. mokytoja Gerda Palšienė