Balandžio 22 d. –  Žemės diena. Karo metu kalbėti apie klimato kaitą, gamtos saugojimą atrodytų nedera. Tačiau karas ne tik griauna žmonių likimus, žlugdo svajones ir atima viską, kas svarbiausia. Karas griauna ir normalią ekosistemą, naikina miškus, pievas, teršia vandens telkinius, pražudo gyvūnus… Galvoti apie gamtą neužtenka, reikia realių veiksmų ir kiekvieną dieną, ne kartą metuose. Viskas prasideda nuo mažų žingsnių, ypač kai norime keisti senus įpročius visuomenėje. Tad šiandien pagalvokime, ką galime pakeisti savo kasdienybėje, kad prisidėtume prie gamtos saugojimo kasdien. Šiukšlių rūšiavimas, plastiko atsisakymas, nuosavas daugkartinis maišelis, gertuvė vandeniui, daugkartinis puodelis kavai. Daugiau vaikščioti pėsčiomis. Atsakingas ir sąmoningas drabužių pirkimas. Daugiau daržovių ir kitos augalinės kilmės produktų ir daug daug kitų būdų, kurie kainuoja tik mūsų laiką.

Biologijos vyresnioji mokytoja Jolanta